fco-autoclassic.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Kielich krwi mojej / Cup of My Blood (2005) ...dodany: 05/02/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
05/02/2011
Wyświetleń:
2373
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

3 lata wstecz, Jack Fender prowadził życie spełnionego fotografa branży komercyjnej. Nagle wszystko się zmieniło. Jego żona zginęła w tajemniczych okolicznościach a on nie pamięta, co się tak naprawdę wydarzyło. Obecnie kariera Jacka legła w gruzach a jego pracą jest kręcenie filmów porno. Pewnego razu, jest świadkiem wypadku, z którego zabiera pamiątkę w postaci skrzynki, którą ma się zaopiekować. Ciekawość zwycięża i Jack zagląda do środka. Od tamtej pory zaczynają dziać się dziwne rzeczy...


Kielich krwi mojej / Cup of My Blood (2005) ...dodany: 05/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze fco-autoclassic.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis fco-autoclassic.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.